• 16/06/2023

LSK KK DAC apmeklētājiem šī gada pirmā puse ir bijusi notikumiem bagāta, jo ne par velti mums visus šos gadus vada pavisam īss moto – krāsainākai ikdienai!

Dažkārt mums idejas rodas uz līdzenas vietas, kad kādam tika uzdāvināts gleznas formāts, kuru skatoties pēc krāsu norādēm, pašam ir jāsaliek no mazām pērlītēm. Tas iepatikās vienam, iepatikās otram, trešam, ceturtam utt., līdz beigās vairāku nedēļu garumā meitenes nodarbojās ar pēļošanu. Kad nu darbiņi bija pabeigti, sākām domāt, kur tos tālāk realizēt. Likt pie sienas būtu bijis pats vienkāršākais, bet ne jau mums… Mēs šos darbiņus izmantojām paššūtajos maisiņos, kāds otram nebūs, bet, kad ieraudzīs, prasīs, kur tādu var dabūt?

Tā kā pāri palika daudz pērlīšu, un lai tās pēc tam nemētātos mājās nevajadzīgas, tām tika dota iespēja izgreznot vāzes, puķpodus un citus priekšmetus, kas kārtējo reizi pārvērtās mākslas darbos ar stāstu.

Veidojot dekorācijas, katrs apmeklētājs ir atradis savu nišu, kur patīk izpausties – dažkārt tas no A-Z ir individuāls darbs, bet lielākoties tiek strādāts komandā, kur katrs ir pielicis savu roku, piemēram, lielapjoma vāzi veidoja 7 cilvēki – sākot no džempera izārdīšanas, tad kāds to visu izārdīto satina kamolā, no kā nākošais uztamborēja neskaitāmus metrus garu pīnīti, lai nākošais varētu izveidot improvizētu vāzi, kuras pamatu veidoja mūsu puiši, piezāģējot un pienaglojot pamatu.

Tieši tāpat ir ar citām dekorācijām, kur katru nākamo soli, veic kāds cits no apmeklētājiem, lai kopā varētu teikt – tas ir komandas darbs!

Dalies ar šo ziņu!
Skip to content