• 20/07/2017

Ar Talsu novada pašvaldības līdzfinansējumu un sadarbībā ar Lauku atbalsta dienesta Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldi, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Kurzemes komiteju tika parakstīts savstarpējs līgums par iesniegtā projekta “Sajūtu dārza ierīkošana Leprazorija parkā, Stūrīšciemā”, projekta Nr. 16-08-AL35-A019.2202-000013 apstiprinājumu. Projekta attiecināmās izmaksas ir 49 684,24 EUR.

Dārzā pieejams – āra trenažieru laukums, slēgta tipa stikla nojumes (tējnīca), garšaugu kastes, ārējais apgaismojums, masīvkoku soli ar dēlīšu apšuvumu un atkritumu tvertnes, gājēju celiņš, kas ir pieejams jebkuram apmeklētājam, kam ir iespēja stimulēt visas savas maņas. Dodoties pastaigā pa 1 metra platu un 320 metrus garu taku, gan dienas gaismā, gan vakara laternu gaismā, interesentam ir iespēja sajust 8 dažādus seguma veidus.

Pēc garās pastaigas pa sajūtu taku, apmeklētājiem ir iespēja trenēties un stiprināt savu veselību ar fiziskajām aktivitātēm brīvdabas trenažieru laukumā ar gumijas seguma izbūvi izmantojot 4 dažādus trenažierus, no kuriem 3 trenažieri ir pieejami cilvēkiem ar kustību traucējumiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Dalies ar šo ziņu!
Skip to content