• 12/06/2023

Pavasaris un vasara ienes dabā aizvien vairāk košuma. Krāsas ir visur – dabā, telpās, veikalos, modē un kosmētikā. Ap mums ir tik krāsaina pasaule, ar kuru esam tā apraduši, ka citādu to iztēloties nespējam!

Paveroties apkārt, viss šķiet tikai un vienīgi zaļš, bet dabā nebūt nav viss tik vienāds, jo ir vēl neskaitāmi daudz citu krāsu, to pustoņu, kombināciju un nianšu.

Tāpēc šodien bija īstais brīdis, lai dienas centra apmeklētāji dotos dabā un kaut uz mirkli kļūtu ne tikai par dabas pētniekiem, bet arī, lai saplūstu ar dabu, iejūtoties kādā interesantā tēlā, kur katram ir sava loma dabas procesu norisēs, par ko dienas centra apmeklētāji uzzināja tematiskajā nodarbībā.

Šodien darbs bija pa pāriem, tādējādi veicinot komunikācijas un sadarbības prasmes, meklējot dotos dabas materiālus, kā arī pievēršot uzmanību krāsu niansēm, un kas interesanti likās – visgrūtāk, un pat neiespējami bija atrast kaut ko melnā un sarkanā krāsā.

Ļoti liels prieks par jauniešu entuziasmu un nebeidzamo humora izjūtu, ļaujoties ne tikai bahilu un cimdu uzvilkšanai, kas izraisīja smieklus vienam uz otru paskatoties, īpaši jau pēc pastaigas pa čiekuraino meža taku, kas bahilām bija liels pārbaudījums, bet arī iejūtoties dažādu dzīvo radību tēlos, kas kārtējo reizi apliecināja, cik labi, droši un saprasti viņi šeit jūtās!

Dalies ar šo ziņu!
Skip to content