Latvijas Sarkanais Krusts


Skaistumua studija "Roze"
Pievienots: 22 Oct 2021.
“Sievietes būtība ir nest pasaulē skaistumu”, tāpēc dažādas radošo nodarbību meistarklases ir lieliska dāvana un unikāla iespēja iepazīt sevi un iegūt sev kādu jaunu hobiju, un jo vairāk tu apgūsti, jo interesantāks tu būsi citiem.
 

 
Sekojot šim moto, LSK Kurzemes komiteja Talsu novada Dienas aprūpes centra daiļā dzimuma pārstāvēm tika novadīta skaistumkopšanas meistarklase, kurā meitenes līdzdarbojās vannas bumbu, ķermeņa skrubja un rožūdens pagatavošanā, kā arī ļāvās savas sejas ādas palutināšanā, relaksējoties pie nomierinošas mūzikas, malkojot tēju, bet noslēgumā tika mācīts kā sakopt rokas, nagus un pats patīkamākais – uzklāts grims.
 
Meitenēm tika parādīts, cik vienkārši šo visu var pats pagatavot no mājās pieejamām izejvielām – kafija, cukurs, sāls, eļļa, soda, rožlapiņas utml.
 

 
Nevarēja nepamanīt meiteņu sajūsmu par telpas pārvērtībām, kurā ikdienā iekārtojums ir pavisam citādāks, bet vienas nakts laikā tā bija pārvērtusies par skaistuma studiju “Rozes”, kā arī neviltots prieks bija jūtams par visu notiekošo kopumā.
 
Visu pašu pagatavoto skaistuma komplektiņu varēs pasniegt kā dāvanu gan sev, gan mammai, māsai, draudzenei.