Latvijas Sarkanais Krusts


Kurzemes komitejas jaunieši atgriezušies no starptautiskas nometnes Vācijā
Pievienots: 19 Aug 2014.

„ Manas mājas ir tur, kur mani draugi”

-tāds bija šī gada Vācijas Sarkanā Krusta Celles komitejas Starptautiskās jauniešu nometnes  moto. Nometnē, laikā no 4.-14. augustam, Vācijas pilsētā Cellē, pulcējās Sarkanā Krusta  jauniešu kustības dalībnieki   no Baltkrievijas Sarkanā Krusta ( turpmāk-SK) Dobrušas  nodaļas, Ukrainas SK Kijevas komitejas, Latvijas SK Kurzemes komitejas un Vācijas SK Celles komitejas, lai balstoties starptautiskā Sarkanā Krusta principos, sadraudzētos, iepazītu Sarkanā Krusta darbu, kā arī citu valstu  kultūru.Šo desmit dienu laikā jaunieši ne tikai cieši sadraudzējās kopīgi gan laivojot un veicot kopīgus uzdevumus, bet arī iepazīstināja ar savu valsti, veidojot  muzikāli- dejiskas  savas valsts un Sarkanā Krusta organizāciju prezentācijas.

„Mēs ticam, ka šādi mēs varam palīdzēt  veidot nākotni, kurā nebūtu vietas valstiskiem  konfliktiem  un kariem, jo mēs zināsim vairāk viens par otru, mums kāda valsts nebūs vairs tikai nosaukums kartē, bet gan konkrēti cilvēki, viņu ģimenes un to kultūra”, apliecina nometnes dalībnieki.

Nometni   šogad organizēja Vācijas Sarkanā Krusta  Celles komiteja, savukārt nākamgad kārta organizēt to būs Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes komitejai, un nu jau Latvijā  satiksies dažādu valstu jaunieši.Saistītās galerijas:

  Starptautiskā nometne Vācijā.

Galerija: Starptautiskā jauniešu nometne Vācijā..

×