Latvijas Sarkanais Krusts


Starptautiskais Sarkanā Krusta jauniešu forums
Pievienots: 25 Jul 2018.
Kopš 2006. gada LSK komiteja kopā ar Vācijas SK Celles komiteju, (pirmā jauniešu tikšanās 2003. gadā) rīko nu jau par gaidītu tradīciju kļuvušu Starptautiskos jaunatnes forumus, vienu gadu Vācijā, bet nākamo - Latvijā. Tajās ik gadu piedalās Sarkanā Krusta kustībā darbojošies jaunieši no Latvijas, Vācijas, Ukrainas un Baltkrievijas. Jau trīspadsmit gadus rīkotie SK jauniešu forumi ir ļāvuši neskaitāmiem jauniešiem iepazīt citu valstu kultūru, izveidot jaunus kontaktus, iegūt jaunas zināšanas, tādejādi veidojot tolerantu, zinošu un atbildīgu nākamo paaudzi.

Atklāšanas ceremonija
vairāk
Pirmā palīdzība Aizputes vidusskolā
Pievienots: 16 Apr 2018.
13. aprīļa rītā, LSK Kurzemes komitejas Jaunatnes nodaļas jaunieši viesojās Aizputes vidusskolā,
lai sniegtu zināšanas kā sniegt pirmo palīdzību 9. un 7. klases skolēniem, dažādās negadījuma situācijās. 

 
  
Skolēniem bija iespēja, būt nogrimētiem un iejusties cietušā lomā. 

  


Tiekamies nākošo gadu! 
Kā gāja skolēniem Pirmās palīdzības apmācību pasākuma dienā?
Pievienots: 29 May 2017.
Lai pārbaudītu savas iegūtās zināšanas Pirmās palīdzības sniegšanā, sadarbībā ar Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Talsu daļu un Talsu novada izglītības pārvaldi, LSK Kurzemes komiteja, VUGD Talsu daļas teritorijā, 26.maija pēcpustdienā, pulcēja kopā 35 aktīvākos Talsu novada un pilsētas skolu skolēnus Pirmās palīdzības apmācību pasākuma dienā, kas ir kā jauniešu katru gadu gaidītākā tradīcija jau kopš 2003. gada.
 

vairāk
Sveicam jaunajā mācību gadā!
Pievienots: 01 Sep 2016.
Pirmās palīdzības sniegšanas pieredzes apmaiņas diena
Pievienots: 23 May 2016.

20.maijā, pulksten 12:00, sadarbībā ar Kurzemes reģiona Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienesta (VUGD) Talsu daļu un Talsu novada jaunatnes lietu konsultatīvo padomi, LSK Kurzemes komiteja pulcēja Talsu pilsētas iedzīvotājus un jauniešus no Talsu pilsētas un novadu skolu interešu pulciņiem pirmās palīdzības pieredzes apmaiņas dienā.

Tradīcija tiek piekopta kopš 2003.gada, kad no visām pusēm plūst lielāki un mazāki skolēni, lai savstarpēji iemācītos un dalītos ar savām prasmēm un zināšanām pirmās palīdzības sniegšanā, kuras apguvuši savās skolās un jauniešiem komunicējot savā starpā.

Šogad, apmācībās piedalījās vairāk kā 100 interesenti. No 9 grupām, jaunākās jauniešu grupas bija Pūņu pamatskolas un Talsu 2.vidusskolas 5.klases skolnieki, kuri vēlējās pārbaudīt un papildināt savas zināšanas Pirmās palīdzības sniegšanā ar zinošāko jauniešu palīdzību.

Kā cietušajiem, kuriem bija iespēja būt nogrimētiem ar 2 brīvprātīgu grimētāju palīdzību attiecīgi katrai negadījuma situācijai un iejustiies cietušā lomā, dalību pasākumā ņēma 28 jaunieši, kas līdz šim nav piedalījušies un ir izrādījuši interesi par dalību pasākumā. 
Piesakies apmācībām par starpkultūru izglītību
Pievienots: 04 Feb 2016.
19.-21. Februārī LSKJ kopā ar Jaunatnes Starptautisko programme aģentūru,
Vandzenē rīkos BEZ MAKSAS apmācības jauniešiem par starpkultūru izglītību.

PIESAKIES ŠEIT:  http://ejuz.lv/starpkulturam

 
Tu vari kļūt par LSK Kurzemes komitejas Jaunatnes biedru!
Pievienots: 03 Feb 2016.


JA ARĪ TU VĒLIES KĻŪT PAR VIENU NO MUMS, PIEVIENOJIES!
 Lejupielādē! Aizpildi! Iesūti!

Pielikumi:

Pieteikuma anketa
Vecāku atļauja (līdz 16 gadu vecumam)


Vairāk informācija zvanot pa tālruni 63237733 vai rakstot uz e-pastu: kurzeme.youth@redcross.lvAr spēles un rīkoto aktivitāšu palīdzību realizējam mūsu darbību. Aktīvi darbojamies LSK Kurzemes komitejā un aicinam mums pievienoties jebkuram intersējošam jaunietim, kurš vēlas lietderīgi izmantot brīvo laiku aktīvi darboties ar citiem vienaudžiem.
LSK aicina! 30. janvārī Pateicības koncerts asins donoriem
Pievienots: 08 Jan 2016.
LSK‬ aicina! Pateicības koncerts asins donoriem 30. janvārī (sestdien), plkst. 16:00, Kino "Splendid Palace".

Lūdzam pieteikt savu ierašanos līdz 27.01.2016, zvanot pa tālruni +37167408878 vai rakstot uz san@vadc.gov.lv


 

LSK Kurzemes komitejas Jaunatne viesojas Talsu 2.vidusskolā
Pievienots: 06 Jan 2016.

Visā pasaulē jaunieši ir visaktīvākā sabiedrības daļa. Latvijas jaunieši jau no mazotnes tiek audzināti par mērķtiecīgiem, uz sasniegumiem vērstiem cilvēkiem. Bērnam pieaugot, paplašinās interešu loks un rodas jaunas prasības. Salīdzinoši jauna tendence Latvijā ir neformālā izglītība, kas ir arī viens no LSK Kurzemes komitejas Jaunatnes nodaļas mērķiem. LSK piedāvā jauniešiem iespēju iegūt nepieciešamās prasmes, pieredzi un zināšanas neformālās izglītības ceļā.


Lai jaunieši tiktu informēti par piedāvātajām iespējām ārpus skolas dzīves darboties kopā ar citiem aktīviem jauniešiem, 5. janvāra pēcpusdienā, LSK Kurzemes komitejas Jaunatne nolēma padalīties informācijā ar Talsu 2. vidusskolas 9. klasi. Pēc skolēnu domām, sniegtā informācija bijusi lietderīga un tā ieinteresējusi jauniešus, kuri nevar atrast sev interesējošas iespējas Talsu pilsētā un tās apkārtnē.


LSK Kurzemes komitejas vēlējumi svētkos!
Pievienots: 23 Dec 2015.
LSK aicina veikt HIV eksprestestu bez maksas un anonīmi
Pievienots: 23 Nov 2015.
Tāpat tiek piedāvāts veikt C hepatīta eksprestestu.

Šogad no 20. līdz 27. novembrim norisināsies Eiropas HIV un hepatīta testēšanas nedēļas akcija, kuras ietvaros Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicina ikvienu interesentu veikt anonīmu, konfidenciālu un bezmaksas HIV un C hepatīta eksprestestu. Šos testus būs iespējams veikt kādā no 23 vietām visā Latvijā. Informācija par testa veikšanas kārtību un atrašanās vietām, pieejama ŠEIT. Pagājušā gada akcijas ietvaros vairāk kā 600 Latvijas iedzīvotāju bez maksas uzzināja savu HIV testa rezultātu.

Vairāk informācijas ŠEIT! 


 

LSK Kurzemes komitejas kolektīvs piedalīsies Lāčplēša dienai veltītā gājienā
Pievienots: 09 Nov 2015.
Šā gada 11.novembrī biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Kurzemes komitejas kolektīvs piedalīsies Lāčplēša dienai veltītajai svētku gājienā "Gaismas ceļš", lai ar atmiņām, svecītēm un ziediem godinātu varoņus, kuri cīnījās par mūsu valsti, mūsu Latviju, izveidojot gaismas ceļu.

Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes komitejas Jaunatnes pasākumu kalendārs