Brīvprātīgais darbs

Kļūsti par brīvprātīgo!

Ja arī mēs nevaram izmainīt pasauli, tad mēs noteikti varam izmainīt vienu dienu kādam cilvēkam- un tam nav vajadzīgs milzums laika, naudas vai iespēju. Saruna, kopīga pastaiga, grāmatas lasīšana, kopīgs neliels izbraukums, apciemojums svētkos vai cits mīlestības žests šiem cilvēkiem nozīmēs tik daudz!

Ziedo laiku

Ja Tev ir vēlme un nedaudz laika, ko veltīt kādam dzīves pabērnam piedāvājam Tev : ciemoties pie kāda no SAC vai īslaicīgā sociālās aprūpes centra iemītniekiem, lai kopā darīt to, ko proti Tu un, kas padarītu dienu jaukāku šiem cilvēkiem. Varat kopā pastaigāties, aprunāties, lasīt, spēlēt spēles, aizbraukt līdz pilsētai vai darīt ko citu.

Varbūt, ka tieši Tu vari atrast kādu no mums, reizēm bez vecākiem vai tuvinieku gādības palikušo, centra iemītnieku, kuru vēlies apciemot gan svētkos, gan ikdienā?

Priecāsimies, ja vēlēsies sniegt palīdzīgu roku reizēm kādā no mūsu komitejas aktivitātēm-vai aprūpējot kādu klientu mājās vai centrā, palīdzot organizēt kādu no ikdienas radošajām nodarbēm, piedaloties Pirmās palīdzības sniegšanas aktivitātēs, palīdzot izdalīt palīdzību u.t.t. Iespēju, vajadzību un darbu mums ir daudz un ar prieku pieņemsim Tavu palīdzīgo roku.

Ziedo zināšanas

Iespējams, Tu proti kaut ko, kas ļoti noderētu mums veicot mūsu ikdienas darbus un padarītu kādas sabiedrības grupas dzīvi labāku.

Varbūt Tu proti kādus rokdarbus, labi zīmē, pin, labprāt spēlē kādu instrumentu, vari apmācīt citus tajā, ko proti Tu, vai arī sniegt palīdzīgu roku tulkojot, veidojot web dizainu, krāsojot vai darot ko citu? Mēs priecātos par ikvienu palīdzīgu roku un atbalstošu plecu.

Vairāk informācijas

Ja ir nodoms piedalīties brīvprātīgajā darbā, sazinieties ar mums!

  • +371 632 377 36
  • lsk.kurzeme@redcross.lv
  • „Stūrīši-8”, Laidzes pagasts, Talsu novads, LV-3201
Dalies ar šo ziņu!
Skip to content