Latvijas Sarkanais Krusts


"Sirdsdarbi"
Pievienots: 06 Jun 2019.

5. jūnijā, Talsu tautas nama Radošajā sētā, pulcējās kupls skaits apmeklētāju, lai atbalstītu īpašajā dienā un apskatītu Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra "Stūrīši" (Laidzes pagasts, Talsu novads) iemītnieku un Talsu novada Dienas centra apmeklētāju darinātos darbus. 

Pulksten 10.00, Radošās sētas 1. stāvā tika atklāta LSK Kurzemes komitejas SAC "Stūrīši" un Dienas centra apmeklētāju darbu izstāde "Sirdsdarbi".
 

"Tie ir autoru sirdsdarbi, kuri nāk no sirds." stāsta mākslas terapeite A. Lase. 

"Es gribu Jūs katru aicināt atvērt savu sirdi. Izplaucējiet tajā brīnišķīgu ziedu, kas ir kā tūkstoš ziedlapām pildīts Lotosa zieds. Pamēģiniet caur savu sirdi saņemt to enerģiju, kura nāk no šiem sirdsdarbiem." aicina mākslas terapeite. 

Radošo darbu darināšanas brīdī, autori piedzīvo ne tikai patīkamas emocijas, bet arī zaudējumus. Kad māls tiek izņemts no cepļa, tam var mainīties kvalitāte, glazūras krāsa un pat stāvoklis, jo tas var būt arī saplīsis. Gala rezultātā rodas prieks, dusmas vai samulsums par iznākumu.

Izstādes atklāšanas brīdī arī saņēmām daudz skaistus vārdus no Talsu tautas nama, SAC "Stūrīši" darbiniekiem un ar jaukiem vārdiem dalījās arī Talsu novada domes deputāte I.Gluzda.

Pēc izstādes atklāšanas izstādes autori devās nelielā ekskursijā pa Radošo sētu Ķēniņmeitas Daces Obodovskas vadībā.
 


 

Izstādi ir iespējams apskatīt līdz pat šā gada 26.jūnijam.
 

Paldies visiem klātsesošajiem par labajiem vārdiem un par atbalstu īpašajā brīdī.